Mim : Hayallerim

Blogunu bu yazıda sizlere tanıtmaya çalışmış olduğum sevgili arkadaşım Derya beni mimlemiş. Bu ilk mimim olduğu için biraz heyecanla yazıyorum bu yazıyı. Mimleri, kendini tanıtma ve takip ettiğimiz blogger’ları tanıma olanağı verdiği için seviyorum ben. Bakalım bu sorulara vereceğim cevaplar okuyanları şaşırtacak mı?

hayal3

 • Hayal kurmaktan hoşlandığınız bir yer ve zaman dilimi var mı? 

  Tam bir hayalciyim ben. Her an hayallere dalabilen bir yapım olsa da, özellikle uykudan önceki zaman diliminde hayal kurmaya bayılırım. Hayal kurmak benim için ninni gibidir, uykuya dalabilmem için elzemdir.

 • En çok nelerin hayalini kurarsınız? 

  Evim, ailem ve günlük hayatımla ilgili çok hayaller kurarım. Gerçekleşmesini istediğim hayaller çok uçuk değildir ama bazen hiç olmayacak hayalleri de  (başka bir zaman diliminde, bambaşka bir hayat içinde gibi) gerçekleşmesi kaygım hiç olmadan kurarak kendimi film izler gibi hisettiğim de sıkça olur.
  hayal2

 • Şimdiye kadar çok hayalinizi gerçekleştirdiniz mi? 

  Bazılarını evet. Örneğin hayalime çok yakın bir iş hayatı kuruyorum kendime. Hayallerim için adım atabildiğim bir yıl oldu bu yıl. Ayrıca evim ile ilgili hayallerim var, bir aksilik olmazsa gerçekleşecek gibi. Hayatımı daha sade bir hale getirmeye çalışıyorum ve bugüne kadar fena bir yol katetmedim bu konuda.Üç yıl once oğlumun gelişimi ile ilgili kurduğum hayallerin çok daha ötesinin gerçekleşmiş olması ve benim kendimle ilgili hayaller kurabiliyor olmama da ne kadar şükretsem az. Herkesin benim kadar şanslı olmasını ve ayrımcılık korkusunun tamamen silinmesini hayal etmekten ise hiç vargeçmeyeceğim.
  hayal1

 • Henüz gerçekleşmemiş ama ille de gerçekleşecek dediğiniz bir hayaliniz var mı? Sakıncası yoksa anlatın çabuk! 

  Yeni bir bebeğimiz doğuyor : PlazadanDunyaya . İnsanların çok ilgisini çektiğini, okuyucularıyla kocaman bir aile olduğumuzu hayal ediyoruz. Bu, üçümüz için de en büyük eğlencemiz ve motivasyon kaynağımız.

İmdi, kural gereği benim de birilerini mimlemem gerekiyor. Ve ben kimleri mimleyeceğimi çok iyi biliyorum:)

Buyrunuz kızlar,

2 Yorum

 • Reply derya soygül 28 Aralık 2016 at 5:28 pm

  Hay Allah bu mimi de yeni gördüm . Tesekkürler yanitladigin için çok da güzel olmus.

  • Reply Araflı Şehrazad 3 Ocak 2017 at 8:31 am

   Çok teşekkür ederim. Bir mim daha var ama onu yetiştiremedim :(

  Yorum Yaz