Haftanın Blogu

Bu haftanın blogu kesinlikle bir arkadaş kontenjanı içermemesiyle benim için bir ilk. Blogun sahibesinin sessiz bir takipçisiyim, kendisi beni hiç tanımıyor, ama tanısa çok sever bence 😛

Bazı insanlar sadece iyi olmayı amaçlarlar gibi geliyor bana. Çevrelerinde ne olursa olsun, yaşam koşulları nasıl olursa olsun kendi hayatlarına bakar, olabildikleri kadar iyi olurlar. Bilmiyorum, anlatabildim mi? Ben tüm gücümle böyle bir insan olmaya ve böyle insanlarla çevrili yaşamaya çalışıyorum.

Blogun sahibesi Nihal, iki çocuğun biyolojik annesi iken bir üçüncü çocuğa evini ve kalbini açmaya karar verdikten sonrasını blogcuAnne‘de yayınlamaya başladığından beri kendisini takipteyim. BlogcuAnne’deki hikayesi kızı “Kalben”‘e kavuşmasıyla bitiyor ama devamını kendi blogunda yazıyor Nihal. Blogunun adı “Herkes kadar anneyim“. Kızı ve oğullarıyla yaşadıkları hem çok farklı hem de çok tanıdık. Hepimizinki gibi onun annelik yolculuğu da hem kendine özel hem de “aaaa aynı ben ayol!” dedirtiyor.

herkeskadaranneyim

Koruyucu anne olmasından dolayı değil ama bunu yaşama ve aktarma şeklinden dolayı kendisine büyük hayranlık duyuyorum. Diyenler oluyor bazen, “nasıl bu kadar umutlu olabiliyorsun?” diye, bir nedeni de bu. Sosyal medya’da trolleri değil (blok listem o kadar kalabalık ki inanamazsınız) güzel insanları takip ediyorum. Sayıları az değil, sadece biraz çaba istiyor onlara ulaşmak.

Nihaaaal, hastasınıııım, beni tanısan çok seversin, valla bak :) Seni ve aileni hep güzellikler sarmalasın.

NOTUS POKUS : Sitenin yeni tasarımını pek beğendim :)

Sevgiler.

 

1 Yorum

  • Reply derya soygül 7 Ocak 2017 at 8:27 pm

    Çok güzel bir tanitim olmus. Koruyucu aile olmak hem cesaret isteyen hem de yüce bir davranis.

  • Yorum Yaz