Bu ara yazmıyor muyum?

Biraz ara vermiş gibi görünüyorum bu aralar sanırım. Ancak öyle değil aslında. Benim için çok önemli, bana çok güzel kapılar açacağına, çok güzel insanlarla tanışmamı sağlayacağına inandığım bir yazı hazırlığındayım bu aralar. Genel olarak buradaki yazılarımı özenerek yazıyorum ancak, bu yazı için ekstra heyecan ve (itiraf ediyorum, biraz) stres yapıyorum.

Ayrıca çocuk gelişimi okuduğum ikinci üniversite’de final haftam yaklaşıyor. Vakit buldukça ders çalışıyorum ama bitiremeyeceğim sanırım. Çünkü önümüzdeki hafta sonu iki günlük bir Montessori Eğitimi ne katılıyor olacağım. Ayrıca 12 Ocak benim mahdumun doğum günü ve inanıyorum ki ilk kez hastalıksız bir doğum günü yapacağız. Üstelik Kerem bu sefer farkında ve heyecanla bekliyor. Derslerin (büyük) bir bölümünü bütünlemede vermeye çalışacağım artık.

Bir de, burada henüz yazmak istemediğim bazı hazırlıklarım, çalışmalarım var. Bu yıl söylenme değil, eyleme geçme yılı olacak. Öyle karar verdim:)

Yazıları hazırlanıyor, blogu bırakmadım yani:)

Çok iş var, çoook:(

2 Yorum

  • Reply D. Soygul 10 Ocak 2016 at 5:18 pm

    Anaokulu ogretmenligi okurken biraz kesfetme olanagi buldugum sonra da çok uyguladigim bir yöntem. Umarim çok keyif alirsin.

    • Reply Araflı Şehrazad 24 Şubat 2016 at 12:11 pm

      Bence de çok keyifliydi. Ama sanırım ben bu konuda öğrenmeyi çok seviyorum esas olarak.:)

    Yorum Yaz